top of page
Kasia.jpg

Kasia

kas.pierzchala@gmail.com

tel. 662 080 683 

Kilka słów o nas:

Zazwyczaj pracujemy w duecie, choć każde z nas ma inny obszar działań w którym czuje się najlepiej. Nawzajem się inspirujemy i wspieramy nie tylko zawodowo, a także prywatnie. Jesteśmy małżeństwem i rodzicami dwójki energicznych chłopaków. Dzięki temu możemy na sobie polegać w 100%. 

Kuba jest absolwentem kierunku grafika na krakowskiej ASP. Poza studiem pracuje jako wykładowca w Instytucie Sztuki Mediów Uniwersytetu Pedagogicznego. Ma na swoim koncie wiele projektów fotograficznych, graficznych, a także sporo wystaw. Ostatnio z upodobaniem fruwa dronem robiąc przy tym zdjęcia i filmy. Gdy już wyląduje, nieliczne wolne chwile przeznacza na wypady narciarskie i rowerowe.
Autorskie portfolio Kuby znajdziecie na kubapierzchala.com

Kasia skończyła studia na kierunku humanistycznym na Uniwersytecie Jagiellońskim i przez kilka lat pracowała jako menadżerka Galerii Sztuki Onamato. Skończyła zaawansowany kurs Photoshopa w Akademii Fotografii w Krakowie. Fotografia zajmuje się od ponad 8 lat. Uwielbia Bałtyk, zwłaszcza na Helu, Zumbę, gotowanie i Gwiezdne Wojny.
Autorskie portfolio Kasi znajdziecie na kasiapierzchala.com

Oboje lubimy kiedy noc miesza się z dniem, wtedy jest najwspanialsza pora na fotografowanie. Nic nie jest oczywiste. 

Kuba.jpg

Kuba

ja.kuba.pierzchala@gmail.com

tel. 604 060 510

bottom of page